مركز تحقیقات مراقبت های روان جامعه نگر دانشگاه علوم پزشكی شیراز با دریافت موافقت نامه اصولی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در سال ١٣٩٢ به طور رسمي فعالیت خود را آغاز كرد. این مركز وابسته به دانشكده پرستاری و مامایی حضرت فاطمه (س) بوده و در این دانشكده واقع است و تلاش دارد تا با انجام پروژه های پژ‍وهشی و خدمات مشاوره ای در زمینه مراقبت های روان، گامی در جهت ارتقای سلامت روانی جامعه بردارد.

Feature Slides

کسب رتبه اول دانشگاه و پنجم کشوری توسط مرکز تحقیقات مراقبتهای روان جامعه نگر در بین مراکز دارای سه سال سابقه1394-9-25

به اطلاع می رساند، مرکز تحقیقات مراقبتهای روان جامعه نگر در اولین سال ارزشیابی خود در بین مراکز تحقیقاتی با فعالیت زیر 3 سال موفق به کسب رتبه اول در دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رتبه پنجم در کل کشور شد. این مرکز همچنین در میان کلیه مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی شیراز موفق به اخذ رتبه سیزدهم گردید. لازم به یاداوری است، معرفی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سطح کشور به واسطه رتبه پنجم کشوری این مرکز حائز اهمیت می باشد.

این مرکز از سال 1392 با اخذ موافقت نامه اصولی به ریاست سرکار خانم دکتر شریف در دانشکده پرستاری و مامایی حضرت فاطمه (س) آغاز به فعالیت نموده و با تلاش کلیه اعضای این مرکز در اولین سال ارزشیابی به این موفقیت نائل گردیده است.

جهت مشاهده رتبه های مراکز به دو لینک زیر مراجعه فرمایید.

http://research.sums.ac.ir/icarusplus/export/sites/researchjadid/fa/research-centers-management/forms/111111.pdf

 

http://research.sums.ac.ir/icarusplus/export/sites/researchjadid/fa/research-centers-management/forms/2222.pdf